0
Товаров
0
Сумма:
0 грн.
Имя не может быть меньше 3х символов
Неверный формат номера

VOLEYMAG Premium Coolmax Ag+

07/08/2020

  На сьогоднішній день, в усьому світі сформувався тренд на безпечний і високотехнологічний одяг в спортивній індустрії, ми підтримуємо цей тренд і тому, завдяки плідній роботі наших фахівців ми створили ігрову форму VOLEYMAG Premium Coolmax Ag+!

  Це унікальна модель ігрової екіпіровки, розроблена для команд найвищого рівня. У виробі застосована hi-tech тканина з запатентованою технологією Coolmax® та іонами срібла Ag+® виробництва EC.
  Coolmax® - це технологія пряжі поліестерного волокна, яке своєю структурою формує капілярно-транспортну систему ефективного відведення вологи з поверхні шкіри, миттєво випаровує її зовні тканини, захищаючи організм спортсмена від перегріву і надлишків поту. Ця тканина є ідеальною основою для екіпіровки в спорті високих досягнень.

   Ag+® (іони срібла) - вкраплення срібла в тканину довели свою високу ефективність при взаємодії з широким спектром мікроорганізмів як в лабораторних умовах, так і на практиці. Механізм дії даної технології заснований на повільному вивільненні позитивно заряджених іонів срібла Ag+ з неорганічної решітки за допомогою іонообмінного процесу. За рахунок позитивного заряду іони притягуються до більших за розміром мікроорганізмам і, проникаючи крізь оболонку вірусів і бактерій, руйнують їх. Таким чином досягається антибактеріальний ефект, який не тільки сприяє збереженню здоров'я спортсмена, але і нейтралізує утворення неприємного запаху екiпiровки.
  Комплекс двох технологій Coolmax® і Ag+® надає спортсмену незрівняне відчуття комфорту і додаткову перевагу над суперником, дозволяючи спортсмену сконцентруватися на тактичних дiях в спорті, відчувати себе сухим і свіжим навіть після найважчих фізичних навантажень.

  При замовленні комплекту форми ми безкоштовно розробимо індивідуальний дизайн, нанесемо на екіпіровку назву і місто команди, її логотип, прізвища та номери гравців, логотипи спонсорів і партнерів. Також ми підберемо колірну гамму з урахуванням Ваших побажань і вимог корпоративного стилю (брендбуку).


    Гарантована знижка для команд при замовленні:
  - від 12 до 24 комплектів - 10%;
  - 25 і більше комплектів - 15%;
  - індивідуальні знижки для наших партнерів!

  • Форма ігрова жіноча: 

Форма ігрова VOLLEYMAG Snake Premium Coolmax Ag+

Форма ігрова VOLLEYMAG Graphite Premium Coolmax Ag+

  • Форма ігрова чоловіча:

Форма ігрова VOLLEYMAG Graphite Premium Coolmax Ag+

Форма игровая VOLLEYMAG Snake Premium Coolmax Ag+


Будь СOOL в новому сезоні з VOLLEYMAG Premium!

 

Для того чтобы оставить отзыв нужно

Войти или Зарегистрироваться